Maltas apvienības pārvalde aicina darbā jaunatnes darbinieku

Maltas apvienības pārvalde (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Maltas apvienības pārvalde jaunatnes darbinieka vakanto amatu.

Pretendentam jāatbilst šādām prasībām:

• augstākā, vidējā speciālā vai vidējā izglītība;
  • prasme plānot laiku, veidot komunikāciju un sadarbību ar citiem;
  • digitālā satura (afišu, sociālo tīklu satura) veidošanas prasmes;
  • izpratne par to, kas ir neformālā izglītība, kādas ir tās metodes;
  • spēja organizēt neformālās izglītības aktivitātes, pasākumus;
  • augsta atbildība pret darbu;
  • radoša pieeja darbam, spēja ātri reaģēt un pašiniciatīva darboties;
  • pieredze darbā ar pusaudžiem un jauniešiem, neformālo aktivitāšu un pasākumu organizēšanā, projektu īstenošanā, tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība;
  • prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu.

Amata apraksts, nolikums, pieteikuma anketa - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Maltas apvienības pārvalde vakanci “Jaunatnes darbinieks Maltā” līdz 2023. gada 6. oktobra plkst. 14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 6. oktobrim plkst. 14.00 jāiesniedz personīgi Maltas apvienības pārvaldē, lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketu

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai - Maltas bērnu un jauniešu centra vadītāja Vija Kažoka tel.26441799,

e-pasts: maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv

Pamatdarba atalgojums 825  EUR ( 1 slodze Maltā)
Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā  783,75 EUR

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko (rakstisks tests-atbildes uz jautājumiem) un darba  intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.