Maltas apvienības pārvalde aicina darbā lietvedi Feimaņu pamatskolā

Pagastu ziņas

Maltas apvienības pārvalde
aicina darbā lietvedi (ar arhīva un saimnieciskiem pienākumiem)
Feimaņu pamatskolā uz noteiktu laiku

Maltas apvienības pārvalde (reģ. Nr. 40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Maltas apvienības pārvaldes lietvedes (ar arhīva un saimnieciskiem pienākumiem)  Feimaņu pamatskolā amatu uz noteiktu laiku.

Prasības amata pretendentam:

1. vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  2. vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;
  3. nepieciešamas normatīvo aktu zināšanas lietvedības, personāla, darba tiesību jomā un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt to analīzi un piemērošanu;
  4. jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
  5. racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
  6. prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
  7. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  8. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  9. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  11. valsts valodas prasme augstākajā pakāpē;
  12. nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā (3 mēneši) – 825,00 EUR.

Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika saskaņā ar ikgadējo darba izpildes novērtēšanas anketu.

Ar konkursa nolikumu, amata aprakstu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Maltas apvienības pārvaldes vakanci “lietvede Feimaņu pamatskolā”” līdz 2024. gada 13. marta plkst. 14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2024. gada 13. marta plkst. 14.00 jāiesniedz personīgi Maltas apvienības pārvaldei, lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Maltas apvienības pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs, tālr. 27870687, e-pasts: maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.