Maltas apvienības pārvalde aicina darbā lietvedi Feimaņu pamatskolā

18.07.2023

Pagastu ziņas

Iestāde „Maltas apvienības pārvalde”
aicina darbā lietvedi (ar arhīva un saimnieciskiem pienākumiem) Feimaņu pamatskolā uz noteiktu laiku

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” lietvedes (ar arhīva un saimnieciskiem pienākumiem)  Feimaņu pamatskolā amatu uz noteiktu laiku.

Prasības amata pretendentam:

1. vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  2. vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;nepieciešamas normatīvo aktu
  3. zināšanas lietvedības, personāla, darba tiesību jomā un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt to analīzi un piemērošanu;
  4. jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
  5. racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
  6. prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
  7. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  8. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  9. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  11. valsts valodas prasme augstākajā pakāpē;
  12. nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā 760,00 EUR.
Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika  800,00 EUR.

Ar konkursa nolikumu, amata aprakstu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvalde” vakanci “lietvede Feimaņu pamatskola”” līdz 2023. gada 31. jūlijam plkst. 14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 31. jūlijam plkst. 14.00 jāiesniedz personīgi iestādē „Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai - iestādes „Maltas apvienības pārvalde” vadītājs Edgars Blinovs, tel. 27870687, e-pasts: maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.