Maltas VSAC klienti un darbinieki saņēma vakcīnu pret Covid-19

Šodien, 19. februārī, veselības un sociālās aprūpes centrā “Malta” notika vakcinēšanās pret Covid-19. “AstraZeneca” poti saņēma septiņi darbinieki un astoņi klienti. Kā pastāstīja VSAC “Malta” vadītāja vietniece Anna Beitāne, visi vakcīnas saņēmēji jūtas labi un tūlītējas blakusparādības nevienam nav novērotas. 

Atkārtotā pote Maltas VSAC klientiem un darbiniekiem būs 23. vai 24. aprīlī. Tad vakcīnu varēs saņemt arī tie, kas veselības stāvokļa vai kādu citu iemeslu dēļ šodien vakcīnu nesaņēma. 

Jāatzīmē, ka otrā Rēzeknes novada sociālās aprūpes iestādē - Strūžānu veco ļaužu pansionātā - vakcinēšanās pret Covid-19 uz laiku ir atlikta saistībā ar šīs nedēļas sākumā notikušo Covid-19 slimības uzliesmojumu iestādē. 

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: Anna Beitāne un Marija Krasutina

Click to listen highlighted text!