Maršruta autobusu Nr.15 un Nr.19 kustības izmaiņas 8. un 9. jūnijā

Publicēts: 07.06.2021

Atjaunots: 14.06.2021

Pašvaldības paziņojumi

Rēzeknes novada pašvaldības investīciju projekta “Centrālās ielas (1,400 km) pārbūve Pleikšņu ciemā, Ozolaines pagastā” ietvaros tiek veikti Centrālās ielas posma pārbūves darbi Pleikšņu ciemā, kurus veic SIA “Krustpils” apakšuzņēmējs SIA “Pamatceļš”.

Lai varētu veikt ielas asfalta klājuma uzlikšanu abās braukšanas joslās TIEK SLĒGTA visa veida satiksme un gājēju kustība šādos ielas posmos:

• gada 8. jūnijā visas dienas garumā - Centrālās ielas sākuma posmā no krustojuma ar Saules ielu līdz krustojumam, kurā atrodas ūdens ņemšanas aka Rodņičok (skat.  slēgtā posma shēmu par 08.06.2021.).
  • gada 9. jūnijā visas dienas garumā - Centrālās ielas posmā no krustojuma, kurā atrodas ūdens ņemšanas aka Rodņičok līdz sabiedriskā transporta gala pieturai “Rītausma” (skat. slēgtā posma shēmu par 09.06.2021.).

Ar SIA “Rēzeknes Satiksme” ir saskaņotas šādas  izmaiņas autobusu kustības maršrutos Nr.15 “Blaumaņa iela - Rītausma” un Nr.19 “Blaumaņa iela – Dzirkstele”

08.06.2021. autobusi kursēs:

Nr.19 “Blaumaņa iela – Dzirkstele” caur Tēviņiem līdz gala pieturai “Dzirkstele”

Nr.15 “Blaumaņa iela – Rītausma” līdz pieturai “Kārklu iela”

09.06.2021. autobusi kursēs:

Nr. 19” Blaumaņa iela – Dzirkstele” pa Centrālo ielu līdz gala pieturai “Dzirkstele”

Nr.15 Blaumaņa iela – Rītausma” līdz pieturai “Ozolaines iela”

Sīkāka informācija : SIA “Rēzeknes Satiksme” dispečers tālr. 25697222
Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām visiem iedzīvotājiem!

Projekta vadītāja Rēzeknes novada pašvaldībā:
Brigita Arbidāne, 26582773, brigita.arbidane@rezeknesnovads.lv