Mums ir svarīgs tavs viedoklis par Rēzeknes novada Kartodroma labiekārtošanai

Paldies iedzīvotājiem, par iesaisti un atsaucību! Aptauja ir slēgta.

Domājot par kvalitatīvas aktīvās atpūtas vietas izbūvi, Rēzeknes novada pašvaldība aicina izteikt savu viedokli par Rēzeknes novada Ančupānu Kartodroma pielietojuma iespējām.

Mēs ticam, ka kopā mēs varam padarīt savu apkārtējo vidi pieejamāku un pievilcīgāku.

Rēzeknes novada pašvaldībā iecerēts publiskās ārtelpas objekta labiekārtošana Rēzeknes novada  kartodromā.

Novada iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par to, kas būtu vērtīgi un noderīgi šīs publiskās ārtelpas labiekārtošanai ar mērķi radīt jaunu atpūtas vietu nelielai atpūtai un iespēju aktīvi pavadīt laiku ar bērniem, kā arī aprīkojot vietu maziem pasākumiem, ar pielāgotu vides pieejamību. Ikviens iedzīvotājs, kurš vēlas dalīties ar savām pārdomām, idejām un ieteikumiem kartodroma pielietošanai var izteikt savu viedokli – TE

Tāpat pašvaldība vēlas uzzināt, kādus pasākumus un notikumus Rēzeknes novada iedzīvotāji vēlētos redzēt jaunajā kartodromā.

Kontaktpersona: Rēzeknes novada Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Evita Igaune: t. 25431801, e-pasts evita.igaune@rezeknesnovads.lv