Nautrēnu apvienības pārvalde aicina darbā lietvedi Verēmu pamatskolā (ar personāla uzskaites un arhivāra pienākumiem)

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde  “Nautrēnu apvienības pārvalde”, (reģ.Nr.40900027430, adrese: “PAGASTMĀJA”, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads LV 4652), izsludina atklātu konkursu uz vakanto (uz nenoteiktu laiku)  Verēmu pamatskolas lietveža (ar personāla uzskaites un arhivāra pienākumiem) amatu

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto (uz nenoteiktu laiku ) Verēmu pamatskolas lietveža (ar personāla uzskaites un arhivāra pienākumiem)  amatu

Pamatdarba vieta: “Verēmu pamatskola”, adrese: Sondoru-Škeņevas ciems, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads LV 4647.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. vēlama augstākā izglītība vai vidējā profesionālā lietvedības jomā:
  2. amatam vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 (divi) gadi;
  3. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  4. pieredze darbā ar reģistriem, datu bāzēm, personālvadību, arhīvu;
  5. zināšanas par dokumentu, personāla un arhīva pārvaldības normatīvajiem aktiem;
  6. zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  7. pārzināt iestādes struktūru, informācijas plūsmas mehānismu, likumdošanu informācijas izmantošanā, sniegšanā, datu aizsardzībā;
  8. Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  9. prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte.

Pamatdarba atalgojums 821,00 EUR pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 27. decembrim plkst. 16.00 nosūta uz e-pastu info@nautreni.lv vai ievieto Nautrēnu apvienības pārvaldes pastkastītē pie ieejas “Pagastmāja”, Rogovkā, Nautrēnu pagastā, Rēzeknes novadā, vai iesniedz personīgi Nautrēnu apvienības pārvaldes vecākajai lietvedei, vai lietvedei Vērēmu pagastā Centra iela 1, Sondori-Škeņeva, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads, pieteikumu aizlīmētā aploksnē ar norādi „Konkursam uz “Nautrēnu apvienības pārvalde” struktūrvienības “Lietvedības un personāla nodaļa” Vērēmu pamatskolas lietveža (ar personāla uzskaites un arhivāra pienākumiem)  amatu”, kurā ir ievietoti šādi  dokumenti:

1. profesionālās darbības aprakstu (CV);
  2. motivācijas vēstuli;
  3. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  4. pieteikuma anketu;
  5. likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Pa pastu nosūtīts pieteikums un tam pievienotie dokumenti tiks izskatīti, ja tie tiks saņemti līdz  2023. gada 27. decembrim plkst. 16.00.

Kontaktinformācija pa tālr. 64628805; 64628833.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.