Nautrēnu apvienības pārvalde izsludina atklāto konkursu uz vakanto jurista/ iepirkumu speciālista amatu

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Nautrēnu apvienības pārvalde” (reģ Nr.40900027430) izsludina atklāto konkursu uz vakanto jurista/ iepirkumu speciālista amatu.

Prasības amata pretendentam:

• augstākā (otrā līmeņa) izglītība juridisko zinātņu specialitātē;
  • vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 (divi) gadi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas;
  • vēlama pieredze pārstāvībai tiesvedības procesos un tiesvedības procesu dokumentu sagatavošanā;
  • darba pieredze ar dažādiem valsts reģistriem, datu bāzēm un pieredze parādu piedziņā, izšķiroties par pretendenta atbilstību, var tikt uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze iepirkumu darba organizēšanā un veikšanā;
  • prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  • jurista pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties;
  • komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums: EUR 900.

Amata apraksts pielikumā.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  •  motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa (pielikumā)

Dokumentus iesniedz ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības  “Nautrēnu apvienības pārvaldes” jurista amatu”  līdz 2022. gada 28. februāra plkst.12.00 nosūtot  uz e-pastu nautreni.pag@e-apollo.lv vai līdz 2022. gada 28. februāra plkst.12.00 jāievieto “Nautrēnu pagastu apvienības” iestādes "Nautrēnu pagasta pārvalde” pastkastītē pie ieejas, “Pagastmāja”, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktinformācija 64628805; 29468107. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā  izvirzītajām prasībām.