Nautrēnu un Ilzeskalna pagasta iedzīvotāji priecīgi par jauno ceļa segumu

Valsts vietējā autoceļa V593 Vērēmi-Rogovka, ceļa posmā no Ilzeskalna līdz Rogovkai, dubultās virsmas seguma apstrādes atklāšana

16.augustā norisinājās  jau sen gaidīts pasākums – valsts vietējā autoceļa V593 Vērēmi-Rogovka, ceļa posmā no Ilzeskalna līdz Rogovkai, dubultās virsmas seguma apstrādes atklāšana.  Būvniecības darbus veica SIA “Limbažu būvnieks”. Patiess prieks, ka būvdarbus vadīja Ingars Duplinskis, kura dzimtais pagasts ir Nautrēni.

Jaunais virsmas segums tika atklāts ar svinīgu velobraucienu, kurā tika aicināts piedalīties ikviens Ilzeskalna un Nautrēnu pagasta iedzīvotājs.

Pirms velobrauciena uzsākšanas Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, VSIA “Latvijas valsts ceļi” Latgales reģionālās nodaļas vadītāja vietnieks Jānis Freibergs, SIA "Limbažu būvnieks" valdes priekšsēdētājs Andis Zaļaiskalns un būvdarbus vadītājs Ingars Duplinskis Rogovkā svinīgi pārgrieza sarkano lenti, tādējādi atklājot atjaunoto ceļa posmu.

Visi velobrauciena dalībnieki tikās keramikas darbnīcā “Podnieki”, kur dalībniekiem bija sarūpēts ūdens un cienasts.

Nautrēnu apvienības vadītāja Līvija Plavinska minēja, ka sadarbība ar būvniekiem bija pozitīva un veiksmīga. Tika uzklausīti arī vietējie iedzīvotāji, kas dzīvo pie atjaunotā ceļa posma.

Kā norādīja SIA Limbažu būvnieks" valdes priekšsēdētājs Andis Zaļaiskalns “Ja visi domā vienā virzienā, tad rezultāts vienmēr tiek sasniegts. Šodien netiek svinētas projekta vai būvdarbu beigas mēs svinam jauna ceļa sākumu.”

Ikviens Nautrēnu un Ilzeskalna pagasta iedzīvotājs ir priecīgs par jauno ceļa virsmas segumu, kas ļaus ne tikai braukt bez putekļiem, bet arī ātrāk sasniegt sev vajadzīgo galapunktu. Paldies ikvienam, kas iesaistījās projekta realizācijā.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Jūlija Jurāne

Click to listen highlighted text!