Neļa Kristīne Malahovska – Latvijas čempione 64 lauciņu dambretē

21.03.2022

Sports

Rīgā no 18. marta līdz 20. martam norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē, kur piedalījās pēc atlases sacensībām finālā iekļuvušie spēcīgākie jaunie dambretisti. Rēzeknes novada bērnu-jaunatnes sporta skolu U-19 vecuma grupā pārstāvēja Neļa Kristīne Malahovska. Cīņas tika aizvadītas pēc riņķa sistēmas, visiem savā grupā savstarpēji izspēlējot mikromačus ar apdomas laiku uz katru partiju 25 minūtes + 10 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Sīvas cīņas par pirmajām trim vietām norisinājās jau no paša turnīra sākuma un tikai pēdējā kārtā noskaidrojās vietu sadalījums. Summā ar 12 punktiem par Latvijas čempioni kļuva Neļa Kristīne Malahovska, otrajā un trešajā vietā aiz sevis atstājot Jeļizavetu Zaharovu un Viktoriju Aišegilu Nesaniru no Rīgas.

Rēzeknes novada BJSS treneris Juris Dombrovskis

Click to listen highlighted text!