No 14. aprīļa līdz 14. maijam tiek slēgta satiksme Centrālās ielas posmā Pleikšņos

Rēzeknes novada pašvaldības investīciju projekta “Centrālās ielas (1,400 km) pārbūve Pleikšņu ciemā, Ozolaines pagastā” ietvaros kopš 2021. gada 12. aprīļa pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākti Centrālās ielas posma pārbūves darbi Pleikšņu ciemā, kurus veic SIA “Krustpils” apakšuzņēmējs SIA “Pamatceļš”.

Ielas pārbūves darbu veikšanai laika posmā no š.g. 14. aprīļa (trešdienas rīta) līdz 14. maijam (piektdienas vakaram) TIEK SLĒGTA visa veida satiksme un gājēju kustība  Centrālās ielas posmā no pagrieziena uz individuālo augļu dārzu “Cerība” teritoriju līdz sabiedriskā transporta gala pieturai Rītausma (skat. pievienoto slēgtā posma shēmu).

Lūgums iedzīvotājiem savlaicīgi izvēlēties satiksmei citus sānu ceļus Pleikšņu ciemā !

Ar SIA “Rēzeknes satiksme” ir saskaņotas šādas sabiedriskā transporta kustības izmaiņas:

• maršruta Nr. 15 “Blaumaņa iela - Rītausma” autobuss kursēs no Blaumaņa ielas ierastajos laikos, bet tikai līdz Centrālās ielas pieturai “Ozolaines iela”, kur apgriezīsies un brauks atpakaļ uz Blaumaņa ielu ar izbraukšanas laikiem, kuri atbilst “Ozolaines ielas” pieturai.
  • maršrutam Nr. 19 “Blaumaņa iela - Dzirkstele” netiek mainīta ne kustības shēma, ne izbraukšanas laiki.

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām visiem iedzīvotājiem un uzsver, ka šāds risinājums tika pieņemts kā atbilstošākais ielas būvdarbu sekmīgai turpināšanai. Plānots Centrālās ielas būvdarbus pabeigt līdz 2021. gada 1. septembrim.

Projekta vadītāja Rēzeknes novada pašvaldībā:
    Brigita Arbidāne, 26582773, brigita.arbidane@rezeknesnovads.lv