Palīdzēsim sagādāt ziemas krājumus senioriem!

16.09.2022

ES jaunumi

Viļānos norisinās akcija: "Sagādāsim ziemas krājumus senioriem". Iniciatīva radusies projekta "Volunteering cities+" ietvaros, lai atzīmētu Starptautisko senioru dienu. Projekta mērķis ir popularizēt brīvprātīgo darbu un saliedēt kopienu, lai vairotu sabiedrības iesaisti dažādos sabiedrības procesos, tostarp lai sekmētu rūpes vienam par otru. Brīvprātīgo grupas vadītāja Ilga Morozova atzīst, ka rūpējoties par sevi, ir būtiski atcerēties arī pārējos līdzcilvēkus. 

Akcija aizsākās Tēva dienā Viļānu tirgū. Patlaban savus sarūpētos labumus var nest uz Viļānu kultūras namu, iepriekš piezvanot pa tālruni 28662346.

Akcija turpināsies līdz 1. oktobrim, Starptautiskajai senioru dienai. Pēc tam tiek plānots pasākums, kura laikā visi labumi tiks uzdāvināti vientuļiem senioriem! Sagādāsim senioriem prieka mirkli un kādu vitamīnu devu pie maltītes!

Sagatavoja: Inta Rimšāne, Rēzeknes novada pašvaldības ārējo sakaru organizatore

Click to listen highlighted text!