Par Kaunatas vidusskolas direktori apstiprināta Ināra Paramonova

21.07.2022

Izglītība

21.jūlija Rēzeknes novada domes sēdes laikā par Kaunatas vidusskolas direktori tika apstiprināta Ināra Paramonova. 7.jūlijā notika divu pretendentu izvērtēšana uz direktora amatu, kur Ināra Paramonava ieguva augstāko punktu skaitu. Jānorāda, ka Ināra Paramonova ir patreizējā Kaunatas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas jomā un latviešu valodas un literatūras skolotāja.

Iepriekšējā direktore Alīna Gendele ir atstājusi savu amatu, jo sāka pildīt Saeimas deputātes amata pienākumus.

Atklātā konkursā “Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas direktors” pieteicās divi pretendenti Ināra Paramonova un Daiga Ceipiniece. Izvērtējot dokumentu atbilstību un konkursa dalībnieku motivācijas vēstules un attīstības koncepciju, abi pretendenti tika virzīti uz otro kārtu, kurā tika vērtēts Kaunatas vidusskolas attīstības koncepcijas izklāsts, tā atbilstība iesniegtajam rakstiskajam materiālam, zināšanas un prasmes skolvadībā, erudīcija, kompetence, stils, saskarsmes spējas, komunikācijas prasmes.

Darba intervijās piedalījās arī Rēzeknes novada domes deputāti un pašvaldības vadības pārstāvji, kas uzdeva sev interesējošos jautājumus pretendentiem. Vērtēšanas komisija lēma virzīt uz novada domi Ināras Paramonovas apstiprināšanai Kaunatas vidusskolas direktora amatā.

Apsveicam un vēlam panākumus jaunajā amatā!