Pārskats par mērķdotācijas infrastruktūras attīstībai izlietojumu Audriņu pagasta pārvaldē


Audriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pagasta kultūras nama remontsSiltumenerģijas zudumu samazināšana un apkures sistēmas nomaiņa Audriņu vidusskolāSiltumenerģijas zudumu samazināšana un apkures sistēmas nomaiņa Audriņu vidusskolāGājēju ietvju izbūve Audriņu ciematāGājēju ietvju izbūve Audriņu ciematāGājēju ietvju izbūve Audriņu ciematāGājēju ietvju izbūve Audriņu ciematāAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaAudriņu pirmsskolas iestādes renovācija un rotaļu laukuma labiekārtošanaGājēju ietvju izbūve Audriņu ciematāAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remontsAudriņu pagasta kultūras nama remonts

Click to listen highlighted text!