Pārskats par mērķdotācijas infrastruktūras attīstībai izlietojumu Nautrēnu pagasta pārvaldē


Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Jumta remonts un vidusskolas dienesta viesnīcas remonts Sporta zāles remontsSporta zāles remontsVecā korpusa remonts Vecā korpusa remonts Vecā korpusa remonts Vecā korpusa remonts

Click to listen highlighted text!