Pārskats par mērķdotācijas infrastruktūras attīstībai izlietojumu Stoļerovas pagasta pārvaldē


Aktivitātes nosaukums
Būvuzņēmējs/ piegādātājs
Izlietotā summa, kopā
LVL (ar PVN)
Stoļerovas pagasta Rēznas pamatskolas logu nomaiņa
SIA „Latgales logs”
43907,03
Stoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remonts
SIA „Rēzeknes celtniecības ražotne Nr.5”
81284,10
Atdzelžošanas sistēmas un ūdens padeves automatizācija un renovācija Rēzeknes rajona Stoļerovas pagasta Stoļerovā un Rēzeknes rajona Stoļerovas pagasta Rosicas ciemā
SIA „AQUA SISTĒMAS”
74808,87
Kopā
200000,00

Stoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsStoļerovas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” jumta, grīdu un santehnikas remontsAtdzelžošanas sistēmas un ūdens padeves automatizācija un renovācijaStoļerovas pagasta Rēznas pamatskolas logu nomaiņaStoļerovas pagasta Rēznas pamatskolas logu nomaiņaAtdzelžošanas sistēmas un ūdens padeves automatizācija un renovācija

Click to listen highlighted text!