Rēzeknes novada domas sēde (15.09.2022.)

Publicēts: 12.09.2022

Atjaunots: 19.09.2022

Darba kārtībā:

1.

Balsojums par darba kārtību.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 15.septembra saistošo noteikumu Nr.58 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rēzeknes novadā” izdošanu.

2.

3.

Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 19.maija saistošo noteikumu Nr.49 „Par tirdzniecību publiskās vietās Rēzeknes novadā” precizēšanu.

Par grozījumiem Iedzīvotāju konsultatīvās padomes paraugnolikumā.

4.

Par grozījumiem 2019.gada 1.augusta Rēzeknes novada pašvaldības un tās padotībā esošo iestāžu grāmatvedības uzskaites kārtībā.

5.

Par Jūlijas Ņesterovas apstiprināšanu Rēzeknes novada pašvaldības Veselības un sociālā aprūpes centra “Viļāni” vadītājas amatā.

6.

Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2.pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvaldes amatu un mēnešalgu saraksts.

7.

Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 4.pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības Maltas apvienības pārvaldes amatu un mēnešalgu saraksts”.

8.

Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada speciālās pamatskolas un Bērnu-jaunatnes sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1.pielikumā „Rēzeknes novada Speciālās pamatskolas amatu un mēnešalgu saraksts”.

9.

Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada speciālās pamatskolas un Bērnu-jaunatnes sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2.pielikumā „Rēzeknes novada Bērnu -jaunatnes sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksts”.

10.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Veselības un sociālās aprūpes centrs "Viļāni" amatu un mēnešalgu apstiprināšanu.

11.

Par dzīvokļu īpašumu, kas atrodas Jaunatnes ielā 4, Lūznavā, Lūznavas pagastā, Rēzeknes novadā, nodošanu bez atlīdzības Latvijas valstij Aizsardzības ministrijas personā.

12.

Par sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma “(..)”, Rikavas pagastā, daļas iegūšanu pašvaldības īpašumā.

13.

Par pašvaldības īpašuma “Pils parks” zemes vienības daļas ar kadastra apzīmējumu 7868 002 0444, Lūznavas pagastā, nomas tiesību izsoli.

14.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Ceļmalas”, Nautrēnu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

15.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Saktas”, Nautrēnu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

16.

Par daļas no nekustamā īpašuma Klāras Kondrovas ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu SIA “M.K. ģimenes ārsta prakse”.

17.

Par nekustamā īpašuma nomas līguma izbeigšanu ar VAS “Latvijas Pasts”, Lūznavas pagastā

18.

Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.

19.

Par dzīvokļa īpašuma “Aļņi (..)” -(..), Aļņos, Dekšāres pagastā, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.

20.

Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Nākotnes ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.

21.

Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Raiņa ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.

22.

Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Raiņa ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.

23.

Par dzīvokļa īpašuma Ābelītes ielā (..), Gaigalavā, Gaigalavas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.M.

24.

Par dzīvokļa īpašuma Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai Z.L.

25.

Par dzīvokļa īpašuma Mehanizatoru ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai J.M.

26.

Par bezcerīgā debitora parāda norakstīšanu Viļānu apvienības pārvaldē.

27.

Par siltumapgādes pakalpojuma tarifa apstiprināšanu Bērzgales pagasta Bērzgales ciemā.

28.

Par siltumapgādes pakalpojuma tarifa apstiprināšanu Strūžānu pagasta Strūžānu ciemā.

29.

Par siltumapgādes pakalpojuma tarifa apstiprināšanu Vērēmu pagasta Adamovas ciemā.

30.

Par samaksas samazināšanu I.V. par īpašumā piešķirto zemi Stružānu pagastā.

31.

Par rezerves zemes fondā ieskaitītās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7862 001 0400 reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda Kaunatas pagastā.

32.

Par īpašuma tiesību atjaunošanai neizmantotās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7882 007 0263 reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda un starpgabala statusa noteikšanu Rikavas pagastā.

33.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7876 004 0141 sadali Ozolaines pagastā.

34.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Bērzgales pagastā.

35.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)", Kaunatas pagastā.

36.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)", Ozolaines pagastā.

37.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības daļas ar kadastra apzīmējumu 6874 005 **** iznomāšanu, zemes nomas līguma noslēgšanu ar Z.S. “Laukmaļi”, Nautrēnu pagastā.

38.

Par medību platību nodošanu mednieku klubam "Rikava", Gaigalavas pagastā un Rikavas pagastā.

39.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu N.P. Bērzgales pagastā.

40.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu I.O. Viļānos.

41.

Par dzīvojamās telpas izīrēšanu J.Š. Stružānu pagastā.

42.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.T. Stružānu pagastā.

43.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības vispārējas kārtības palīdzības reģistra.