Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde (26.05.2022.)

Publicēts: 25.05.2022

Atjaunots: 27.05.2022

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības tiešās līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “ALAAS”.

2.

Par Rēzeknes novada pašvaldības tiešās līdzdalības saglabāšanu Pašvaldības sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmums”.

3.

Par Rēzeknes novada pašvaldības tiešās līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Strūžānu siltums”.

4.

Par Rēzeknes novada pašvaldības tiešās līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Viļānu namsaimnieks”.

5.

Par Rēzeknes novada pašvaldības tiešās līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Viļānu siltums”.

6.

Par ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma daļas piešķiršanu domes priekšsēdētājam Monvīdam Švarcam.