Rēzeknes novada domes sēde (02.06.2022.)

Publicēts: 30.05.2022

Atjaunots: 06.06.2022

Darba kārtībā:

1.

Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 7.aprīļa saistošo noteikumu Nr.41 “Par namu, to teritoriju un būvju uzturēšanu Rēzeknes novadā" precizēšanu.

2.

Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 21.aprīļa saistošo noteikumu Nr.43 “Rēzeknes novada kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi” precizēšanu.

3.

Par grozījumu Rēzeknes novada pašvaldības 2011.gada 15.septembra noteikumos Nr.5 „Par rūpnieciskās zvejas limitu piešķiršanas kārtību Rēzeknes novada pašvaldībā”.

4.

Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības 2014.gada 30.aprīļa noteikumos Nr.9 „Par personāla atlases kārtību Rēzeknes novada pašvaldībā”.

5.

Par atļauju Aijai Kiserovskai savienot amatus.

6.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Vecružina” direktora apstiprināšanu.

7.

Par Rēzeknes novada Viļānu apvienības teritorijas plānojuma 3.0 redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un atzinumu saņemšanai.

8.

Par Rēzeknes novada domes 2009.gada 17.decembra lēmuma „Par komisiju rūpnieciskās zvejas limitu sadalei izveidošanas kārtību” atzīšanu par spēku zaudējušu.

9.

Par pašvaldībai piederošās kustamās mantas – kraujas kailcirtes Nr.1, Nr.2, Nr.3, kas atrodas nekustamajā īpašumā ,,Atvasara”, Kaunatas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

10.

Par pašvaldībai piederošās kustamās mantas – kraujas kailcirtes Nr.1, Nr.2, Nr.3, kas atrodas nekustamajā īpašumā "Jeļenas”, Kaunatas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

11.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma, kas atrodas Kalna ielā (..), Dubuļos, Kaunatas pagastā, pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

12.

Par nekustamā īpašuma “Feimaņu pagasta kultūras nams”, Feimaņu pagastā, Rēzeknes novadā, telpas Nr.57 nomas tiesību izsoli saimnieciskās darbības veikšanai.

13.

Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, telpu nomas tiesību izsoles rezultātu apstiprināšanu.

14.

Par pašvaldības kustamās mantas- pasažieru autobusa NEOPLAN N116 elektroniskās izsoles atzīšanu par nenotikušu.

15.

Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas (..), Feimaņi, Feimaņu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

16.

Par nekustamā īpašuma ”(..)”, Kantinieku pagastā, nodošanu atsavināšanai L.P.

17.

Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Jaunatnes ielā (..), Kaunatā, Kaunatas pagastā, nodošanu atsavināšanai V.V.

18.

Par maksas pakalpojuma izcenojuma apstiprināšanu "Kaunatas apvienības pārvalde" struktūrvienībā “Kaunatas pagasta pārvalde”.

19.

Par īpašuma tiesību atjaunošanai neizmantotās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7876 003 **** reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda un starpgabala statusa noteikšanu Ozolaines pagastā.

20.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7888 007 **** sadali Silmalas pagastā.

21.

Par mantojamās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7898 009 **** sadali Viļānu pagastā.

22.

Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldībai piekritīgajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7842 003 **** ar V.M. Audriņu pagastā.

23.

Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7868 001 **** Lūznavas pagastā.

24.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)", Nagļu pagastā.

25.

Par uzņēmuma SIA “Utilizācijas serviss” plānotās darbības akceptēšanu.

26.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7850 005 ****, 7850 005 **** un 7850 008 **** iznomāšanu un zemes nomas līguma noslēgšanu ar D.D. Dricānu pagastā.

27.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7886 005 **** iznomāšanu, zemes nomas līguma noslēgšanu ar J.B. Sakstagala pagastā.

28.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7886 002 **** iznomāšanu, zemes nomas līguma noslēgšanu ar Z/S “Jaunliepu mājas”, Sakstagala pagastā.

29.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7886 006 **** iznomāšanu, zemes nomas līguma noslēgšanu ar A.M. Sakstagala pagastā.

30.

Par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7886 001 ****, iznomāšanu, zemes nomas līguma noslēgšanu ar A.M. Sakstagala pagastā.

31.

Par 2017.gada 27.februāra lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.D-2017/8 darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar z/s “ZEIMUĻI”, Dekšāres pagastā.

32.

Par medību platību tiesību nodošanu mednieku un makšķernieku biedrībai “Silmalnieki” Silmalas pagastā un 2021.gada 9. februāra līguma par medību tiesību nodošanu Nr.8.18/90 grozījumiem.

33.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu L.B. Ozolaines pagastā.

34.

Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu Ž.K. Viļānos.

35.

Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu L.F. Stružānu pagastā.

36.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3.reģistra - pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu pašvaldībai piederošu dzīvojamo telpu.

37.

Par dzīvojamās telpas īres tiesību atzīšanu M.M.K. Nautrēnu pagastā.

38.

Par dzīvojamās telpas izīrēšanu V.V. Silmalas pagastā.

39.

Par pašvaldības nekustamo īpašumu izsoles rezultātu apstiprināšanu.

40.

Par deputāta Edgara Nizina pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.