Rēzeknes novada domes sēde (06.01.2022.)

Publicēts: 03.01.2022

Atjaunots: 10.01.2022

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 6.janvāra saistošo noteikumu Nr.21 “Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknes novadā” izdošanu.

2.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 6.janvāra noteikumu Nr.3 „Kārtība, kādā notiek nekustamā īpašuma atsavināšanas process un atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izlietošana Rēzeknes novada pašvaldībā” apstiprināšanu.

3.

Par Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju profesionālās darbības novērtēšanas un materiālās stimulēšanas kārtības apstiprināšanu.

4.

Par izglītības iestāžu tīkla izvērtēšanas komisijas izveidi.

5.

Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības Komunālo jautājumu komisijas sastāvā.

6.

Par pašvaldības kustamās mantas- pasažieru autobusa NEOPLAN N116 pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

7.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.4, „Skolas māja”, Kristceļos, Viļānu pagastā, Rēzeknes novadā, pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

8.

Par pašvaldības kustamās mantas - pasažieru autobusu Maltas pagastā izsoles rezultātu apstiprināšanu.

9.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Kaunatas pagastā, un Stacija Malta (..), Maltas pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.

10.

Par pašvaldības nedzīvojamās telpas nodošanu bezatlīdzības lietošanā nodibinājumam ”(..)”, Kantinieku pagastā.

11.

Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.

12.

Par nekustamā īpašuma “(..)”, Bērzgales pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

13.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Kaunatā, Kaunatas pagastā, nosacītas cenas apstiprināšanu.

14.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Miera ielā (..), Strūžānos, Strūžānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

15.

Par nekustamā īpašuma "(..)", Vērēmu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

16.

Par nekustamā īpašuma “(..)” nodošanu atsavināšanai O.K. Čornajas pagastā.

17.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Mediķu ielā (..), Veczosnā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai V.B.

18.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Lūznavā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.M..

19.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Lakstīgalu ielā (..), Vecružinā, Silmalas pagastā, nodošanu atsavināšanai D.R.

20.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Brīvības ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai N.B.

21.

Par bezcerīgā debitora parāda norakstīšanu Gaigalavas pagastā.

22.

Par nomas maksas samazinājumu SIA (..) ārkārtējās situācijas laikā.

23.

Par pārrakstīšanās kļūdas labošanu Rēzeknes novada domes 2011.gada 1.septembra lēmumā „Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu zemes lietotājiem Čornajas pagastā”.

24.

Par zemes vienību apvienošanu Viļānu pilsētā.

25.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Čornajas pagastā.

26.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Griškānu pagastā.

27.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Silmalas pagastā.

28.

Par 2011.gada 16.novembra zemes nomas līguma Nr. 8-8.1/**** darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar I.K. Bērzgales pagastā.

29.

Par 2011.gada 3.novembra zemes nomas līguma Nr.23 darbības termiņa pagarināšanu, līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar A.K. Maltas pagastā.

30.

Par 2012.gada 30. janvāra zemes nomas līguma Nr.206 darbības termiņa pagarināšanu, līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar M.D. Sakstagala pagastā.

31.

Par dzīvojamās telpas īres tiesību atzīšanu A.K. Ilzeskalna pagastā.

32.

Par dzīvojamās telpas īres tiesību atzīšanu I.I. Mākoņkalna pagastā.

33.

Par sociālā dzīvokļa izīrēšanu A.P. Viļānos.

34.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu V.D. Stružānu pagastā.

35.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.V. Stružānu pagastā.

36.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības pirmās kārtas palīdzības reģistra.