Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde (11.05.2023.)

Publicēts: 10.05.2023

Atjaunots: 12.05.2023

Rēzeknes novada DOMES sēdes DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 11. maijā
(Rēzeknē, plkst.13.00)

1. Par atzinuma sniegšanu dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabasaizsardzības plānam
2. Par telpas nodošanu bezatlīdzības lietošanā Viļānu pilsētā Viļānu Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrībai
3. Par Dricānu apvienības pārvaldes projektu „Tautas tērpu iegāde Dricānu kultūras nama jauniešu deju kolektīvam “Jumalēni””
4. Par līdzfinansējumu biedrības “Sociālo pakalpojumu un pašapkalpošanās prasmju punkts Kruķu ciemā’’
5. Par projekta "Drošumspēji dejot" apstiprināšanu un līdzfinansējuma piešķiršanu
6. Par tērpu un mūzikas instrumentu iegādi Pušas pagasta tautas nama vokālajam ansamblim "Vuolyudzeitis”
7. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Tērpu un aksesuāru iegāde Silmalas kultūras nama ritma deju grupai" ietvaros
8. Par Dricānu apvienības pārvaldes projektu „Stilizētu nacionālo tērpu iegāde Stružānu pagasta kultūras nama mazākumtautību kolektīvam „Raduga””
9. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Baudi ziemu slēpojot" ietvaros.
10. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Digitālais skaņas nodrošinājums pasākumos Viļānu apvienībā" ietvaros.
11. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Kultūrizglītojošo pasākumu skaņas, gaismas un vizuālā tēla kvalitātes radīšana Viļānu Mūzikas un mākslas skolas zālē" ietvaros.
12. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Skatuves tērpu iegādei Viļānu kultūras nama deju grupai “MOZAĪKA" ietvaros.
13. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Viedā stenda uzstādīšana Viļānos" ietvaros.
14. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Raidera iegāde Veselības un sociālās aprūpes centra "Viļāni" teritorijas apsaimniekošanai.