Rēzeknes novada domes sēde (17.11.2021.)

Publicēts: 13.11.2021

Atjaunots: 23.11.2021

Darba kārtībā:

1.

2.

Par Rēzeknes novada domes deputātu pilnvaru apturēšanu.

Par Rēzeknes novada bāriņtiesas nolikuma apstiprināšanu.

3.

Par nolikuma “Par budžeta projektu sastādīšanu un iesniegšanu izskatīšanai domē” apstiprināšanu.

4.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas nolikuma apstiprināšanu.

5.

Par atļauju Vilim Deksnim savienot amatus.

6.

Par atļauju Jānim Freibergam savienot amatus.

7.

Par Rēzeknes novada pašvaldības sociālo pakalpojumu centra “Vecružina” grāmatvedības uzskaites centralizāciju Rēzeknes novada pašvaldības grāmatvedības uzskaitē.

8.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajam Viļānu pagasta padomes un Viļānu novada pašvaldības priekšsēdētājam A.P.

9.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajai Čornajas pagasta padomes priekšsēdētājai I.J.

10.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajam Miglinieku pagasta padomes priekšsēdētājam, pēc apvienošanas Nautrēnu pagasta padomes priekšsēdētāja vietniekam P.L.

11.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajai Vērēmu pagasta padomes priekšsēdētājai J.S.

12.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Audriņu pagasts, izsoles rezultātu apstiprināšanu.

13.

14.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu Nr.2, kas atrodas 1.maija iela 76, Maltā, Maltas pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

15.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.3, kas atrodas 1.maija iela 76, Maltā, Maltas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

16.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Latgales iela (..), Viļāni, pirkuma līguma izbeigšanu.

17.

Par kustamās mantas – automašīnas VW SHARAN nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu Kaunatas pagastā.

18.

Par nekustamā īpašuma “(..)”, Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

19.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Miera ielā (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

20.

Par nekustamā īpašuma “(..)”, Bērzgales pagastā, nodošanu atsavināšanai A.P.

21.

Par nekustamā īpašuma "(..)", Bērzgales pagastā, nodošanu atsavināšanai A.S.

22.

Par nekustamā īpašuma “(..)”, Dricānu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.E.

23.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Mediķu iela (..), Veczosna, Lūznavas pagasts, nodošanu atsavināšanai N.S.

24.

Par Idzipoles ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2022.gadam.

25.

Par Ilzas ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2022.gadam.

26.

Par Lielā Kūriņa ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2022.gadam.

27.

Par Pušas ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2022.gadam.

28.

Par Stiebrāja ezera zivju tīklu limitu sadali komerciālajai zvejai 2022.gadam.

29.

Par Adamovas ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

30.

Par Černostes ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

31.

Par Feimaņu ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

32.

Par Kauguru ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

33.

Par Micānu ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

34.

Par Sedzera ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

35.

Par Viraudas ezera (Lendžu pagasts) zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

36.

Par Viraudas ezera (Mākoņkalna pagasts) zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

37.

Par Zeltiņu (Labvārža) ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2022.gadam.

38.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Vērēmu pagastā.

39.

Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldībai piekritīgajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7876 006 **** ar A.M. Ozolaines pagastā.

40.

Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldībai piekritīgajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7876 006 **** ar A.V. Ozolaines pagastā.

41.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu J.Š. Lendžu pagastā.

42.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu K.J. Viļānos.

43.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības vispārējas kārtības palīdzības reģistra.

44.

Par Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja un locekļu kandidātu pieteikšanas termiņa pagarinājumu.