Rēzeknes novada domes sēde (2.12.2021.)

Publicēts: 30.11.2021

Atjaunots: 07.12.2021

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 2.decembra saistošo noteikumu Nr.14 "Par maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksni un sociālās palīdzības pabalstiem Rēzeknes novada pašvaldībā” izdošanu.

2.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 2.decembra saistošo noteikumu Nr.15 „Par Rēzeknes novada pašvaldības materiālajiem pabalstiem ” izdošanu.

3.

Par Rēzeknes novada autoceļu (ielu) fonda nolikuma apstiprināšanu.

4.

Par Rēzeknes novada vides aizsardzības fonda nolikuma apstiprināšanu.

5.

Par Rēzeknes novada pašvaldības konkursa „Rēzeknes novada uzņēmums” nolikuma apstiprināšanu.

6.

Par Rēzeknes novada dzimtsarakstu nodaļas izveidošanu.

7.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Ceļu fonda padomes sastāva papildināšanu.

8.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda padomes sastāva papildināšanu.

9.

Par Rēzeknes novada pašvaldības pastāvīgo kustamas mantas un nekustamā īpašuma atsavināšanas, arī atsavināšanas izsoles kārtībā, telpu un zemes nomas tiesību izsoles komisiju izveidošanu.

10.

Par Rēzeknes novada pašvaldības konkursa „Rēzeknes novada uzņēmums” vērtēšanas komisijas izveidošanu un komisijas sastāva apstiprināšanu.

11.

Par Rēzeknes novada attīstības programmas 2019.-2025.gadam Investīciju plāna aktualizēšanu un bijušā Viļānu novada attīstības programmas 2015.-2022.gadam Investīciju plāna aktualizēšanu.

12.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Eža”, Ilzeskalna pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

13.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.2, Smilšu ielā 6, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

14.

Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.

15.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), “(..)", Dricānos, Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

16.

17.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Smilšu ielā (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

18.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Brīvības ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.

19.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Brīvības ielā (..), Viļāni, Rēzeknes novads nosacītas cenas apstiprināšanu.

20.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Celtnieku ielā (..), Viļāni, Rēzeknes novads, nosacītas cenas apstiprināšanu.

21.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Nākotnes ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.

22.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Raiņa ielā (..), Viļāni, nosacītas cenas apstiprināšanu.

23.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, nodošanu atsavināšanai J.P.

24.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai L.M.

25.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai A.Č.

26.

Par samaksas samazināšanu J.B. par īpašumā piešķirto zemi Gaigalavas pagastā.

27.

Par N.B. mantojamās zemes grafiskā pielikuma precizēšanu Rikavas pagastā.

28.

Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7844 003 0169 Bērzgales pagastā.

29.

Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7880 006 0290 Pušas pagastā.

30.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Nagļu pagastā.

31.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)", Silmalas pagastā.

32.

Par 2011.gada 12.septembra zemes nomas līguma Nr. 8-8.1/**** un 2012.gada 14. maija zemes nomas līguma Nr. 8-7.1/*** darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Dricānu pagastā.

33.

Par 2011.gada 17.oktobra zemes nomas līguma Nr.6-1/** darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar A.B. Nautrēnu pagastā.

34.

Par 2011.gada 11.novembra zemes nomas līguma Nr. 6-1/** darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā Nautrēnu pagastā.

35.

Par 2011.gada 1.decembra zemes nomas līguma Nr.6-1/** darbības termiņa pagarināšanu un izteikšanu jaunā redakcijā Nautrēnu pagastā.

36.

Par 2011.gada 21.novembra zemes nomas līguma Nr.27/2011/8-8.1/**** darbības termiņa pagarināšanu.

37.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu A.G. Viļānu apvienībā.

38.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu S.P. Viļānu apvienībā.

39.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu A.S. Viļānu apvienībā.

40.

Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu I.H. Stružānu pagastā.

41.

Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu J.Š. Viļānu apvienībā.

42.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.H. Stružānu pagastā.

Presess konference pēc domes sēdes