Rēzeknes novada domes sēde (4.11.2021.)

Publicēts: 01.11.2021

Atjaunots: 08.11.2021

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021. gada 4. novembra saistošo noteikumu Nr. 13 „Grozījumi Rēzeknes novada pašvaldības 2021. gada 21. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 73 „Par Rēzeknes novada pašvaldības budžetu 2021. gadam”” izdošanu.

2.

Par Rēzeknes novada domes Finanšu pastāvīgās komitejas nolikuma apstiprināšanu.

3.

Par Rēzeknes novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas nolikuma apstiprināšanu.

4.

Par Rēzeknes novada domes Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas nolikuma apstiprināšanu.

5.

Par Rēzeknes novada domes Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas nolikuma apstiprināšanu.

6.

Par Rēzeknes novada domes Teritoriālās pastāvīgās komitejas nolikuma apstiprināšanu.

7.

Par nolikuma par inventarizācijas veikšanu Rēzeknes novada pašvaldībā apstiprināšanu.

8.

Par deputātes Ritas Tēraudas ievēlēšanu Rēzeknes novada domes pastāvīgajās komitejās.

9.

Par Rēzeknes novada bāriņtiesas izveidošanu.

10.

Par grozījumu Rēzeknes novada pašvaldības Administratīvās komisijas sastāvā.

11.

Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2014.gada 17.aprīļa lēmumā „Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā reģistrētām lietošanā un nekustamā īpašuma tiesiskā valdījumā esošām zemes vienībām Kaunatas pagastā”.

12.

Par grozījumu izdarīšanu Rēzeknes novada pašvaldības pagaidu administrācijas 2021.gada 1.jūlija lēmumā “Par Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta darbinieku amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu”.

13.

Par atzinības izteikšanu Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienā.

14.

Par atļauju Intai Brencei savienot amatus.

15.

Par atļauju Gunai Popovai savienot amatus.

16.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu J.B.

17.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu L.V.

18.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajam Kantinieku pagasta padomes priekšsēdētājam J.P.

19.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajam Lendžu pagasta padomes priekšsēdētājam V.B.

20.

Par piešķirtā pabalsta pārrēķinu bijušajam Stoļerovas pagasta padomes priekšsēdētājam P.B.

21.

Par pārtikas paku izsniegšanu Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamajiem attālinātās programmas apguves laikā.

22.

Par pašvaldības nekustamo īpašumu “(..)” un “(..)”, Sokolku pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.

23.

Par pašvaldības kustamās mantas – cirsmu Nr.1 un Nr.2, kas atrodas nekustamajā īpašumā ,,(..)”, Viļānu pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.

24.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu Viļānu pagastā izsoles rezultātu apstiprināšanu

25.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.4, “Skolas māja”, Kristceļi, Viļānu pagastā elektroniskās izsoles atzīšanu par nenotikušu.

26.

Par pašvaldības kustamās mantas- pasažieru autobusa SETRA S210H pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

27.

Par pašvaldības kustamās mantas- pasažieru autobusa Volvo B10M pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

28.

Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Skudriņas”, Kaunatas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

29.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.2, Stacija Malta iela 2, Maltā, Maltas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

30.

Par dzīvokļa īpašumu Smilšu iela (..) – (..), Strūžānos, Strūžānu pagastā, nodošanu atsavināšanai T.T.

31.

Par atļaujas izsniegšanu komercdarbībai zvejniecībā zemnieku saimniecībai „(..)”, Salāja ezerā.

32.

Par siltumapgādes pakalpojuma tarifa apstiprināšanu Bērzgales pagasta Bērzgales ciemā.

33.

Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu apstiprināšanu Bērzgales pagastā.

34.

Par rezerves zemes fondā ieskaitīto un īpašuma tiesību atjaunošanai neizmantoto zemes vienību reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda Rikavas pagastā.

35.

Par zemes vienību ar kadastra apzīmējumiem 7882 002 0102 un 7882 002 0106 apvienošanu Rikavas pagastā.

36.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Lendžu pagastā.

37.

Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Vērēmu pagastā.

38.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu A.D. Čornajas pagastā.

39.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu V.P. Lendžu pagastā.

40.

Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu A.S. Sakstagala pagastā.

41.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.L. Stružānu pagastā.

42.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.O. Stružānu pagastā.

43.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu J.G. Viļānos.

44.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.S. Viļānos.

45.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu V.Š. Viļānos.

46.

Par ieraksta precizēšanu Rēzeknes novada domes 2021.gada 21.oktobra sēdes protokolā Nr.4.