Rēzeknes novada pašvaldības pagaidu administrācijas sēde (02.09.2021.)

Publicēts: 26.08.2021

Atjaunots: 07.09.2021

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 2.septembra saistošo noteikumu Nr.7 „Par Rēzeknes novada pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” izdošanu.

2.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Audriņu pirmsskolas izglītības iestādes nolikuma apstiprināšanu.

3.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu – jaunatnes sporta skolas nolikuma apstiprināšanu.

4.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Maltas Mūzikas skolas nolikuma apstiprināšanu.

5.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.

6.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Rēznas pamatskolas nolikuma apstiprināšanu.

7.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.

8.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Pedagoģiski medicīniskās komisijas nolikuma apstiprināšanu.

9.

Par Viļānu Mūzikas un mākslas skolas interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu cenrāžu apstiprināšanu 2021./2022. mācību gadam.

10.

Par ēdināšanas pakalpojuma maksas apstiprināšanu Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs.

11.

Par Portatīvo datoru nodošanu Rēzeknes novada pašvaldības vidusskolu 10.klašu skolēniem.

12.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.4, „Skolas māja”, Kristceļi, Viļānu pagasts, Rēzeknes novadā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

13.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašumaNr.1, Rīgas ielā 33, Viļānos, Rēzeknes novadā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

14.

Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.3, „Skolas māja”, Kristceļi, Viļānu pagasts, Rēzeknes novadā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.

15.

Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..) Brīvības ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai S.B..

16.

Par nekustamā īpašuma „(..)”, Rikavas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.

17.

Par grozījumu Rēzeknes novada domes 2021.gada 15.aprīļa lēmumā “Par nekustamā īpašuma “(..)” Griškānu pagastā nodošanu atsavināšanai A.Ņ.” un Rēzeknes novada domes 2021.gada 3.jūnija lēmumā “Par nekustamā īpašuma “(..)” Griškānu pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu”.

18.

Par 2011.gada 15.jūnija zemes nomas līguma Nr.8-8.1/764 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā ar S.B. Gaigalavas pagastā.

19.

Par 2011.gada 1.jūlija zemes nomas līguma Nr.8-8.1/851 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā ar L.B Gaigalavas pagastā.

20.

Par 2011.gada 17.marta zemes nomas līguma Nr.8-8.1/300darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā ar A.P. Gaigalavas pagastā.

21.

Par 2011.gada 5.aprīļa zemes nomas līguma Nr.8-8.1/459darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā ar J.S. Gaigalavas pagastā.

22.

Par 2011.gada 30. augusta zemes nomas līguma Nr. 17 darbības termiņa pagarināšanu, līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar M.J. Mākoņkalna pagastā.

23.

Par 2011.gada 28.jūlija zemes nomas līguma Nr.8-8.1/1022darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā ar E.Š. Ozolmuižas pagastā.

24.

Par sadarbības līgumu ar Latvijas Republikas Zemessardzi.

25.

Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu K.K. Lūznavas pagastā.

26.

Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.O. Lūznavas pagastā.

27.

Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu V.R. Stružānu pagastā.

28.

Par sociālā dzīvokļa izīrēšanu Jurim J.D. pagastā.

29.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības pirmās kārtas palīdzības reģistra.

30.

Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3.reģistrā - pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu pašvaldībai piederošu dzīvojamo telpu.

31.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 2.septembra saistošo noteikumu Nr.9 “Par ēdināšanas pakalpojuma maksas atvieglojumiem Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs” izdošanu.