Piedalies vingrošanas nodarbībās tiešsaistē jau no nākamās nedēļas!

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem no 25. janvāra tiek piedāvāts piedalīties online jeb tiešsaistes nodarbībās muskuļu un skeleta slimību mazināšanai.

Šīs nodarbības vadīs fitnesa studijas “ELPA” trenere Olga Peļņa. Nodarbības notiks attālināti - tiešsaistē. Vienas nodarbības ilgums būs 45 minūtes, kopā notiks divi 35 nodarbību cikli divos dažādos laikos, divas reizes nedēļā. Dalībnieki tiks pievienoti slēgtā Whatsapp grupā, kurā trenere, paralēli nodarbībām, dalīsies dažādos ieteikumos, padomos un pat izaicinājumos par veselīgu uzturu un savas fiziskās formas uzlabošanu.

Šajā nodarbību ciklā nodarbību grupas tiek dalītas divos intensitātes līmeņos. Nodarbības, kas notiks otrdienās un ceturtdienās paredzētas tiem dalībniekiem, kas jau iepriekš ir vingrojuši kopā ar Olgu, vai ikdienā ir aktīvāka dzīvesveida piekritēji. Nodarbības trešdienās un sestdienās paredzētas zemākā intensitātē, sniedzot iespēju sākt vingrot arī tiem, kas vēlas vienkārši izkustēties vai sen nav nodarbojušies ar fiziskajām aktivitātēm.  

Nodarbībās aicināti piedalīties visi Rēzeknes novada iedzīvotāji no visām (Maltas, Viļānu, Kaunatas, Nautrēnu, Dricānu) apvienībām.

Nodarbību laiki:

Augstākas intensitātes (fiziski smagākas nodarbības) grupai aicinām pieteikties nodarbībām, kas notiks: Otrdienās un Ceturtdienās no plkst. 19:30 līdz 20:10

Zemākas intensitātes (bez iepriekšējās fiziskās sagatavotības) grupai aicinām pieteikties nodarbībām, kas notiks: Trešdienās no plkst. 18:00 līdz 18:45 un Sestdienās no plkst. 14:00 līdz 14:45

Pirmās nodarbības jau nākamajā nedēļā:

• Otrdien 25.01.2022. no plkst.19:30 līdz 20:15;

• Trešdien 26.01.2022. no plkst. 18:00 līdz 18:45;

• Ceturtdien 27.01.2022. no plkst. 19:30 līdz 20:15;

• Sestdien 29.01.2022. no plkst. 14:00 līdz 14:45.

Dalība nodarbībās būs pieejama tikai personām, kas iepriekš ir pieteikušies/reģistrējušies dalībai nodarbībās.

• Nodarbībām otrdienās un ceturtdienās pieteikties elektroniski iespējams ŠEIT (https://forms.gle/h7jQMstVhJDRoykZA) vai sazinoties ar koordinatoru Aivaru Mežatuču 22013477;

• Nodarbībām trešdienās un sestdienās pieteikties elektroniski iespējams ŠEIT (https://forms.gle/mGZvy7JEt535ie7s7) vai sazinoties ar koordinatori Kristīni Rimšu 26466734;

Aicinām pieteikties elektroniski līdz 23. janvārim!

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pasākums “Nodarbības muskuļu un skeleta slimību mazināšanai pieaugušajiem” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds.

Click to listen highlighted text!