Piesakies SIA “LLKC” rīkotajiem semināriem par jaunajiem atbalsta maksājumu saņemšanas nosacījumiem un veidiem

Lauksaimniecība

SIA  “LLKC” Rēzeknes birojs rīko seminārus  par jaunajiem atbalsta maksājumu saņemšanas nosacījumiem un veidiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna (KLP SP) ietvaros.

14. aprīlī  plkst. 10.00 Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkas sporta hallē.

18. aprīlī plkst. 10.00 seminārs notiks Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.

Uz semināru Rēzeknē klausītājus aicinām pieteikties, zvanot Sanitai Geduševai uz numuru 26524227 vai rakstot  uz e-pastu: sanita.geduseva@llkc.lv

Var izvēlēties sev ērtāko semināra norises laiku un vietu, ja interese, to var apmeklēt gan 14. aprīlī, gan 18.aprīlī.

Aicinājums visiem,  kuri pavasarī vēlas pieteikties maksājumiem, nākt un klausīties. Informācija ir plaša, uzreiz ne līdz galam izprotama.

Ir daudz jaunu definējumu.

Šis tiešām būtu pēdējais laiks saprast un izvērtēt, uz kādiem atbalsta veidiem katra konkrēta saimniecība drīkstēs pretendēt. Iespējams, ka vajadzēs pārvērtēt augu maiņas plānu, varbūt papildus vajadzēs iegādāties sēklas materiālu. Tāpēc esiet aktīvi! Meklējiet atbildes uz neskaidriem jautājumiem, ko visērtāk izdarīt tieši semināros.

Seminārā skatāmie jautājumi:

1.Jaunā plānošanas perioda nosacījumi dažādu atbalsta veidu saņemšanai.

2.Pieteikumu sagatavošanas kārtība Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS).

Lektore - Marina Sumarokova (LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes ES tiešo maksājumu daļas vadītāja)

3.Lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēma. Saimniecības plānošanas rīks "Mans Lauks".

Lektore -  Anita Dzene, LLKC Rēzeknes biroja augkopības konsultante