Aicina novada Sporta diena Maltā!

09.07.2014

Sports

10. jūlijs ir pēdējā diena, kad aktīvie sportotgribētāji var pieteikties uz Rēzeknes novada sporta dienu Maltas stadionā, 15. jūlijā plkst. 17.00. Tur jūs gaida daudz interesantu un atraktīvu pasākumu: sacensības volejbolā, strītbolā, šautriņu mešanā, virves vilkšanā, novusā un citos sporta veidos. Aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastu komandas. Katra komanda pārstāv vienu pagastu, komandas sastāvs 6-8 dalībnieki, sastāvā vismaz 2 sievietes. Komandā drīkst startēt tikai pagastā strādājošie vai pagastā dzīvojošie cilvēki, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, ka arī studenti, kuri mācās citās pilsētās.
Komandu pieteikumus jāiesūta uz e-pastu igors.derjagins@saskarsme.lv līdz š.g. 10.jūlijam. Papildus tam pieteikumus rakstiskā formā ar parakstu sacensību dienā, 15.jūlijā.
Nepalaidiet garām šo iespēju, jo, kā zināms, veselā miesā tik tiešām mājo vesels gars! 
Igors Derjagins
Rēzeknes novada sporta speciālists
Sporta dienas nolikums un pieteikšanās anketa

Click to listen highlighted text!