Pieteikšanās bezmaksas konsultācijai uzņēmējiem grāmatvedībā, gada deklarāciju iesniegšanā

Uzņēmējdarbība

Rēzeknes novada pašvaldība aicina pieteikties novada uzņēmējus konsultācijai (vebināram) grāmatvedībā. Konsultācijas tēma – gada deklarācijas sastādīšana, tai skaitā pašvaldības saņemtā granta uzskaite un uzrādīšana deklarācijā, uzņēmējdarbības reitings, tā ietekme uz sadarbību ar partneriem un budžeta iestādēm. Konsultāciju vadīs grāmatvedības firmas RICA NAMS vadītāja, galvenā grāmatvede Māra Kukaine.

Konsultācijai īpaši aicināti pieteikties uzņēmēji, kas ieguvuši atbalstu vai plāno iesniegt projektu grantu konkursā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” (atgādinājums: 2024. gada projektu konkursa iesniegšanas termiņš – 22. aprīlis ).

Konsultācija norisināsies: 17. aprīlī, plkst. 10.00–12.00, online ZOOM platformā (saite uz konsultāciju tiks nosūtīta pirms konsultācijas uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu).

Obligāta pieteikšanās semināram līdz 16. aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu: https://docs.google.com/forms/d/1kLyRBR_yMrea3QB-9Twb9ZXqpal60KPJctQxIJ3qSu0/edit

Saziņai: Rēzeknes novada uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Liāna Runča liana.runca@rezeknesnovads.lv, 25740422