Pirmo reizi Latvijā — novadu konkurss „Siera saldā torte”

Lai veicinātu vietējā kulinārā mantojuma saglabāšanu un popularizētu Latvijā ražotā siera izmantošanu konditorejas izstrādājumu gatavošanā, biedrība "Siera klubs" aicina kulinārus  no visiem Latvijas reģioniem, visus, kam patīk cept tortes, uz konkursu "Siera saldā torte". Viens no četriem konkursa posmiem norisināsies arī Latgalē, Aglonas novada lauku mājā "Upenīte", 2014. gada 28. jūnijā. Tortes tiks vērtētas gan pēc to receptes oriģinalitātes, noformējuma un, protams, garšas īpašībām. Uzvarētāji saņems diplomus un dāvanu kartes. Konkurss "Siera saldā torte" tiek rīkots sadarbībā ar Skrundas, Smiltenes, Aglonas, Auces novada domēm un Latvijas piena pārstrādes uzņēmumiem. Vairāk par konkursu lasiet tā Nolikumā.
Nolikums_konkursam

Click to listen highlighted text!