Poļu žurnālisti atzinīgi novērtē Latgales tūrisma piedāvājumu

Publicēts: 08.09.2021

Atjaunots: 10.09.2021

Vide un tūrisms

Tūrisma nozares attīstība ir atkarīga no vairākiem faktoriem, viens no tiem ir mērķtiecīga galamērķa virzīšana ārvalstu tirgū, kas ir neatņemama sastāvdaļa nozares veiksmīgai augšupejai. Lai iepazīstinātu ar Latgales tūrisma piedāvājumu, sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu un  Latgales Tūrisma asociāciju,  tiek plānotas  un organizētas dažādu valstu žurnālistu vizītes. Šī gada 6.- 7. septembrī Latgali apciemoja  poļu žurnālistu komanda četru cilvēku sastāvā - Gžegožs Skržipaks (Grzegorz Skrzypak) "Media Net", Vojcehs Ļubinskis (Wojciech Lubiński)  "Read And Fly", Alisija Cembrovska (Alicja Cembrowska) "NaTemat.pl", Tomašs Derežinskis (Tomasz Dereszyński)  "Polska The Times". 
Žurnālisti apmeklēja Rēzeknes novada objektus - atpūtas kompleksu pie Rāznas ezera "Ezerkrasti" un kultūrvietu Lūznavas muižu, kā arī Rēzeknes pilsētu, Preiļus, Aglonu, Krāslavu, Malnavu.
Pēc vizītēm žurnālisti dalījās savās pārdomās un emocijās ar lasītājiem, aicinot arī viņus doties apskatīt Latgali. Žurnālisti atzinīgi novērtēja tūrisma piedāvājumu Latgalē un izrādīja bija ieinteresēti atbraukt vēlreiz un iepazīt arī citas reģiona tūrisma iespējas.

Vēl šogad Latgalē tiek plānota arī Delfi.ee žurnālistu un Igaunijas Instagram dabas influencera vizīte.
Žurnālistu vizītes tiek organizētas sadarbojoties Latgales Tūrisma asociācijai, Latgales Tūrisma centriem, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūrai (LIAA).


Informāciju sagatavoja Latgales Tūrisma asociācija 


Ligita Harčevska
Rēzeknes novada TIC
Lūznavas muiža, Lūznava, Lūznavas pagasts,
Rēzeknes novads, Pils iela 8, LV – 4627
Tālr.:+371 26337449+371 28686863
tic@rezeknesnovads.lv
www.rezeknesnovads.lv
Skype: ticrezekne

Click to listen highlighted text!