Publiskā apspriešana par koka ciršanu Ozolmuižas pagastā

Saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības  2022. gada 3. marta saistošo noteikumu Nr. 36 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā”, Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Dricānu apvienības pārvalde” paziņo par publisko apspriešanu par 1 koka ciršanu  Ozolmuižas pagastā.  Koka ciršanas mērķis: koks ir bīstams, jo ir sasvēries uz vienu pusi un  apdraud kapu pieminekļus.

Laļu  kapsēta (kadastra apz. 78780010097) – 1 koks (egle), koka apkārtmērs 160 cm.

Lūdzam iesniegt savus priekšlikumus Dricānu apvienības  pārvaldes Ozolmuižas pagastā  (“Laimas”, Ozolmuiža, Ozolmuižas pag., Rēzeknes nov.) pie lietvedes no 2023. gada 8. novembra līdz 21.novembrim  pa tel. 64640224 vai rakstot uz e-pastu info@ozolmuiza.lv