Ražīgais maijs Sociālās aprūpes centra struktūrvienībā “Pilcene”

Maijs atnāca ne tikai ar narcišu un tulpju krāšņo daudzveidību, bet arī ar ražīgu darbošanos Rēzeknes novada Sociālās aprūpes centra (SAC) struktūrvienībā “Pilcene”. Mēneša sākumā visas SAC struktūrvienības pulcējās Maltā, lai piedalītos kopīgā sporta dienā “Man patīk sportot “. Pasākuma mērķis bija veicināt veselīgu dzīvesveidu un stiprināt komunikāciju un sadraudzību starp SAC iemītniekiem. Lai gan līņāja smalks lietutiņš, diena pagāja jautrā noskaņojumā un sportiskās aktivitātēs.

Mātes dienu un Starptautisko ģimenes dienu atzīmējām ar sirsnīgu koncertu, ko mums sniedza Līga Čivča ar Gintu. Emocijām pilnas dziesmas un liriski dzejoļi lika notraust ne vienu vien asaru.

Liels notikums mūsu ikdienā bija SIA ALAAS rīkotā konkursa “EKO iedvesmotājs 2022” noslēguma pasākums, kurš norisinājās Lūznavas muižas “Kulturys šķiunī “. Konkursam bija izvirzīts pensionārs Jurijs Vjalkins. Viņš no veciem kalendāriem un kartona kastēm izgatavo rāmīšus, oriģinālas dāvanas, dodot “otru dzīvību “iepakojumam. Konkursa otrajā kārtā  bija jānovada “Zaļa meistarklase” un jāparāda radoša  prezentācija “Mani zaļie padomi”. Juriju atbalstīja  un prezentāciju rādīja atbalsta komanda – Rūta, Anna, Aloizs, Guntis, Vija. Nomināciju “EKO iedvesmotājs “saņēma katrs konkursants , dāvanā bija ALAAS vides spēle ”Vides cirks”. Mums prieks, ka mēs spējam dzīvot un domāt ” zaļi “, paldies SIA  ALAAS par doto iespēju sapurināties un darboties vides izglītošanā.

Saulainā rītā struktūrvienības “Pilcene” pagalmu pieskandināja bērnu čalas – pie mums viesojās Rēzeknes specializētās logopēdiskās pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis “audzēkņi. Bērni sniedza koncertu – dziedāja dziesmas un deklamēja dzejoļus  par skolu, māmiņu  un bērnību. Ar PII  mums ir izveidojusies jauka sadarbība – Ziemassvētkos bērni un viņu vecāki bija sagatavojuši dāvanas visiem iemītniekiem, iemītnieki arī bija  sarūpējuši pateicības dāvanas – pašgatavotus foto rāmīšus un glezniņas, lelles ir tikušas pie jauniem tērpiem.  Paldies Annai, Rūtai un Jurijam.

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā pie mums ciemojās Dricānu pagasta PII “Sarkangalvīte “audzēkņi . Kopīgu pasākumu plānojam Vasaras Saulgriežos, kur  kopīgi ar  Dricānu KN pašdarbniekiem skandināsim Līgo dziesmas un baudīsim svētku koncertu.                                            

Struktūrvienības “Pilcene” sociālā rehabilitētāja Mārīte Broka

           

Click to listen highlighted text!