Rēzeknes atklātajā volejbola čempionātā Rēzeknes novada sieviešu komandai – 2. vieta

17.04.2022

Sports

Sestdien, 16. aprīlī, Rēzeknes pilsētas divās sporta zālēs plkst. 9.00 sākās atklātais volejbola čempionāts sievietēm. Bija pieteikušās 10 komandas, kas tika sadalītas divās grupās.

Izspēlējot pirmo posmu, komandas “Rēzeknes novads”  dāmas savā grupā ieņēma 1. vietu, uzvarot “Dagdu”, SK”Spāks”, “Zaķenes” un “Adamovu”, automātiski iekļūstot pusfinālā.

Pusfinālā mūsu novada spēlētājas tikās ar komandu “Bērzgale”, kas diezgan nervu kutinošā cīņā tika uzvarēta. Finālā  spēku vairs nepietika, līdz ar to iegūta 2. vieta. Uzvaru kaldināja Linda Bumbiša, Sarmīte Broliša, Viktorija Gudele, Guna Stūrīte, Daira Mičāne, Līva Sola, Ilona Pīrāga, Ilona Vabale.

Pirmo reizi tik augstas raudzes turnīrā, kur spēlē pieaugušo komandas, startēja arī jaunā Rēzeknes novada volejbolistu maiņa - Rēzeknes novada BJSS 07 (komandā spēlē 2009., 2008., 2007. gadā dzimušās meitenes). Spēles tika uztvertas kā labi treniņi. Meitenes uzvarēja vienu spēli, arī pārējās lika panervozēt daudz pieredzējušākiem pretiniekiem. Novēlam tā turpināt!

 

Oskars Krukovskis, Rēzeknes novada BJSS, RN treneris

Click to listen highlighted text!