Rēzeknes novada 2022. gada čempionāts galda tenisā

23.05.2022

Sports

21. maijā Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika Rēzeknes novada atklātais čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās 17 dalībnieki no Rēzeknes novada, Rēzeknes, Daugavpils, Līvāniem, Aglonas un Ludzas. Sacensību dalībnieki bija sadalīti divās sacensību kategorijās (pieaugušie un jaunatne). Jaunatnes grupa sacensībās piedalījās pieci dalībnieki. Novada jaunatnes čempiona titulu izcīnīja Rēzeknes novada BJSS audzēknis Gļebs Ščemeļovs, 2. vieta Marijai Izuļevai (V.G.ALEF Daugavpils), 3. vieta Elvim Pavlovam (Rēzeknes BJSS). Pieaugušo kategorijā par čempionu kļuva Rēzeknes novada pārstāvis Juris Zeltiņš (Kaunata), 2. vietā Roberts Pavra (Rēzekne), 3. vietā Edgars Malinovskis (Viļāni). Katru gadu dalībnieku skaits nepaliek mazāks, tas liecina, ka šīs sacensības ir populāras. Uz redzēšanos nākamā gada sacensībās!

Sacensību galvenais tiesnesis: Bruno Losāns

Click to listen highlighted text!