Rēzeknes novada BJSS pirmais izlaidums profesionālās izglītības ievirzes programmā –  “Dambrete”

16. augustā Maltas vidusskolas aktu zālē notika pirmais Bērnu-jaunatnes sporta skolas (BJSS) izlaidums prāta spēļu sporta veidā – “Dambrete”. Profesionālās ievirzes programma ilgst astoņus gadus  un to  absolvēja deviņi audzēkņi.  

Sporta skolas direktors Aldis Ciukmacis apliecības izsniedza sekojošiem absolventiem: Naurim Bleideram, Emīlam Černiševam, Jānim Gudrikam, Elēnai Kolītei, Tālim Lozdam, Neļai Kristīnei Malahovskai (Pasaules jaunatnes čempionāta 3. vietas ieguvēja), Agrim Paplavskim, Valērijai Reinikai un Jāzepam Augustānam.

Paldies trenerim Jurim Dombrovskim, vecākiem un jaunajiem sportistiem par aizrautību un cīņassparu nodarbojoties ar sev mīļo sporta veidu!

Veiksmi un panākumus arī turpmāk!

Sagatavoja: BJSS sporta speciāliste Arnita Poiša

Foto: Igors Malahovskis

Click to listen highlighted text!