Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā apkopēju Viļānos

11.10.2024

Pašvaldība

Rēzeknes novada Sociālais dienests (reģ. Nr. 40900003729, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Sociālā dienesta struktūrvienības “Grupu mājas “Viļāni”” (uz 0.5 slodzes) un Dienas aprūpes centra “Viļāni” (uz 0.5 slodzes) apkopēja amatu .

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

• Vispārējā vidējā izglītība, arodizglītība;
  • vēlama amatam atbilstoša darba pieredze;
  • spēja plānot darbu atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un prioritātēm;
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;
  • prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • valsts valodas zināšanas;

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv.

Pamatdarba atalgojums Grupu mājā “Viļāni” uz 0.5 slodzes – EUR 350,00 un Dienas aprūpes centrā “Viļāni” uz 0.5 slodzes – EUR 350,00 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika atbilstoši novērtējumam.

Pamatdarba vieta – Liepu iela 2B, Viļāni.

Amata kandidāti līdz 2024. gada 25. oktobra plkst. 16.30 ar norādi "Konkursam uz apkopēja amatu sūta elektroniski uz e-pastu: socialais.dienests@rezeknesnovads.lv vai iesniedz personiski Rēzeknes novada Sociālā dienestā 110. kabinetā (Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne) šādus dokumentus:

• amatam motivētu pieteikumu;
  • profesionālo aprakstu (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa (atrodama pašvaldības mājaslapā (www.rezeknesnovads.lv);
  • citus dokumentus, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi.

Kontaktinformācija: 28780660.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.