Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā automobiļa vadītāju

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas automobiļa vadītāja amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā tehnikā izglītība autotransporta jomā, vai vidējā izglītība ar autovadītāja pieredzi vismaz trīs gadi;
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze pašvaldības institūcijā var tikt uzskatīta par priekšrocību;
  • Valsts valodas zināšanas vidējā līmenī (B2), kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas;
  • Prasme rīkoties ar elektroniskajiem saziņas līdzekļiem, navigācijas iekārtām un tml.
  • Prasme pielietot tehniskās zināšanas autotransporta jomā, autotransporta uzbūves un svarīgāko agregātu (mezglu) darbības principu pārzināšana. Auto paneļa indikatīvo rādītāju atpazīšana un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus par autotransporta tālāku ekspluatāciju sakarā ar kontrolpaneļa rādījumiem.
  • Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi savas kompetences ietvaros pieņemt lēmumus;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā EUR 4,43 EUR/h, kas atbilst mēnešalgai 707,75 EUR. Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika 4,66 EUR/h, kas atbilst mēnešalgai 745,60 EUR – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• pieteikuma anketu;
  • profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības  Centrālās pārvaldes Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vakanci “Automobiļa vadītājs”” līdz 2023. gada 27. janvāra plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 27. janvārim plkst. 12.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601, vai jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē,  Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, 17. kabinetā.

Kontaktinformācija:

• nodaļas vadītājs Andris Koļčs, 64607170

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu praktisko pārbaudi / darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.