Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā būvvaldes būvinspektora palīgu (uz noteiktu laiku)

Rēzeknes novada pašvaldības Centrālā pārvalde aicina pieteikties darbā Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Būvvaldē uz būvvaldes būvinspektora palīga amatu  (profesiju klasifikators – būvinspektora palīgs  2422 55) uz noteiktu laiku, tas ir būvinspektora prombūtnes laiku. Darba vieta noteikta Atbrīvošanas aleja 81,  Rēzekne.

Pamatdarba atalgojums EUR  1080.44 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1137.30 – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Galvenie amata pienākumi:

• Piedalīties Būvvaldes sēdēs un lēmumu pieņemšanā par iesniegtajiem būvniecības iesniegumiem, būvprojektiem, apliecinājuma kartēm, paskaidrojuma rakstiem.
  • Pārbaudīt būvdarbu veikšanas atbilstību būvprojektam un normatīvo aktu prasībām.
  • Kopā ar būvinspektoru pārliecināties par būvizstrādājumu atbilstību apliecinošas dokumentācijas esamību būvlaukumā un par konstatētajiem trūkumiem informēt būvizstrādājumu tirgu uzraugošo iestādi.
  • Kopā ar būvinspektoru pārliecināties par vides aizsardzības prasību ievērošanu būvlaukumā un par konstatētajiem trūkumiem informēt institūcijas, kuras veic vides valsts kontroli.
  • Pārliecināties, vai tiek veikta autoruzraudzība vai būvuzraudzība gadījumos, kad attiecīgās uzraudzības nepieciešamību nosaka normatīvie akti, un vai tiek ievērots būvuzraudzības plāns.
  • Par katru pārbaudi sagatavot atzinumu vai citu dokumentu, kurā tiek ietverti apsekošanas rezultāti (izziņa par būves neesību u. c.).
  • Pēc būvdarbu uzsākšanas kontrolēt būvniecības procesu, apsekojot kopā ar būvinspektoru būvdarbu veikšanas vietu atbilstoši būvuzraudzības plānam.
  • Pārbaudīt būvdarbu uzsākšanai nepieciešamo dokumentāciju pirms atzīmes izdarīšanas būvatļaujā (apliecinājuma kartē / paskaidrojuma rakstā) par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi.
  • Veikt  ēku un būvju pieņemšanu ekspluatācijā būvvaldes vadītāja rīkojumā norādītajiem objektiem vai sagatavot lēmumu norādīto trūkumu novēršanai.
  • Sniegt konsultācijas par būvniecības iespējām attiecīgajā teritorijā, par būvniecības procesu un izskatīt iesniegumus.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

• Vidējā profesionālā vai augstākā/nepabeigta augstākā izglītība būvniecības vai arhitektūras studiju programmā;
  • Vēlama vismaz viena gada profesionālā pieredze būvniecībā;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas;
  • Pārzināt administratīvo procesu;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru (MS Word, Excel); vēlamas prasmes Būvniecības informācijas sistēmas lietošanā.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidāti līdz 2023.gada 16.jūnija plkst.12.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai eAdresi pieteikumu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Būvvaldes būvinspektora palīga amatu”) un šādus dokumentus:

• profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketu;
  • likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktinformācija 26531328. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 2 (divas) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.