Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā Gaigalavas pagasta bibliotēkas vadītāju

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Kultūras un tūrisma pārvalde” Gaigalavas pagasta  bibliotēkas vadītāja amatu  uz nenoteiktu laiku un 0,75 darba slodzi.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

• augstākā akadēmiskā vai profesionālā; vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai cita izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • vēlama darba pieredze bibliotēku darba jomā;
  • normatīvo aktu zināšanas bibliotēku jomā, spēja tajos orientēties un piemērot tos;
  • valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē;
  • prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, biroja tehniku;
  • prasme strādāt ar elektroniskajām datubāzēm un citām elektroniskajām sistēmām, prasme strādāt ar bibliotēku informācijas sistēmu (BIS) Alise tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • jāspēj plānot un organizēt savu un bibliotēkas darbu, jāpiemīt radošai domāšanai, iniciatīvai;
  • jābūt augstai saskarsmes kultūrai un atbildības sajūtai.

Pamatdarba atalgojums 0,75 darba slodzei 619,00 EUR pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika - atbilstoši novērtējumam.

Amata kandidātiem jāiesniedz:

• motivācijas vēstule;
  • profesionālās darbības apraksts (CV);
  • pieteikuma anketa;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kultūras un tūrisma pārvalde” Gaigalavas pagasta bibliotēkas vadītāja amatu”  jāiesniedz  elektroniski līdz 2024. gada 31. jūlijam plkst. 9.00 Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvaldē uz e-pastu: ktp@rezeknesnovads.lv

Kontaktinformācija: Santa Šveca, santa.sveca@rezeknesnovads.lv, tel. 28678123

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju – tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.