Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā galveno grāmatvedi

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ Nr.90009112679) izsludina atklāto konkursu uz vakanto galvenā grāmatveža amatu Finanšu un grāmatvedības nodaļā.

Prasības amata pretendentam:

• augstākā (otrā līmeņa) izglītība grāmatvedības vai ekonomikas specialitātē;
  • obligāta darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā - vismaz 3 (trīs) gadi galvenā grāmatveža amatā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  • grāmatvedības lietojumprogrammas G-VEDIS un VISVARIS pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • galvenā grāmatveža pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties;
  • komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums EUR 1048, amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Finanšu un grāmatvedības nodaļas galvenā grāmatveža amatu” līdz 2021. gada 15. oktobra plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 15. oktobra plkst.12.00 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 64607183.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.