Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā “Kultūras un tūrisma pārvalde” vadītāja vietnieku

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Kultūras un tūrisma pārvalde” vadītāja vietnieka amatu uz noteiktu laiku.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība (izņemot 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību);
  2. vēlama darba pieredze vadības jomā;
  3. vēlama darba pieredze kultūras jomā;
  4. vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;
  5. normatīvo aktu zināšanas kultūras centru, bibliotēku, muzeju un tūrisma jomā, spēja tajos orientēties un piemērot tos;
  6. spēja analizēt liela apjoma dokumentus, tajā skaitā juridiskus dokumentus, novērtēt to atbilstību normatīvajam ietvaram;
  7. prasme veikt uzdotos uzdevumus paaugstinātas intensitātes un ierobežota laika apstākļos;
  8. prasme analizēt situāciju un rīcības sekas, atrast piemērotāko risinājumu;
  9. zināšanas par pašvaldības darbību, tās organizatorisko struktūru un pārvaldes sistēmu;
  10. valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē;
  11. vismaz vienas svešvalodas, kas ir Eiropas Savienības oficiālā valoda, zināšanas;
  12. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  13. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības un citām sistēmām;
  14. spēja pilnvērtīgi pielietot lietišķo rakstu valodas stilu ikdienas darbā;
  15. izpratne par ētikas normām, prasmes strādāt komandā, prasmes plānot un organizēt savu un padoto darbinieku darbu, radošums un elastīgas domāšanas prasmes, spēja izrādīt iniciatīvu;
  16. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  17. nevainojama reputācija.

Amata apraksts atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus un to atbilstību konkursa nolikumam (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv). Uz konkursa otro kārtu tiek aicināti amata kandidāti, kas ir iesnieguši visus nolikumā norādītos dokumentus un kas atbilst izvirzītajām prasībām un ir saņēmuši pietiekamu punktu skaitu pēc komisijas vērtējuma. Konkursa otrā kārta sastāv no teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudes.

Pamatalga pārbaudes laikā - 1302,00 EUR, pēc pārbaudes laika - atbilstoši novērtējumam.

Amata kandidāti līdz 2024. gada 7. maija plkst. 9.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv  šādus dokumentus:

1. motivācijas vēstule;
  2. profesionālās darbības apraksts (CV);
  3. pieteikuma anketa;
  4. izglītību un apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. likumā noteiktajā gadījumā, dokumenti, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Kontaktinformācija: Kultūras tūrisma pārvaldes personāla speciāliste Dace Škrjaba, tālr.28305472, e-pasts ktp@rezeknesnovads.lv .