Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā projektu vadītāju

Rēzeknes novada pašvaldības (reģ. Nr.90009112679) Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļa aicina darbā projektu vadītāju

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto projektu vadītāja amatu. Amata pretendentam jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība;
  2. pieredze un zināšanas projektu vadībā un projektu pieteikumu izstrādē, vēlama pieredze pašvaldības projektu vadībā un projektu pieteikumu izstrādē;
  3. vēlama izpratne par finansējuma piesaistes iespējām pašvaldību projektiem;
  4. zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  5. labas iemaņas darbā ar datoru, lietojumprogrammām un citu biroja tehniku;
  6. valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  7. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  8. spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  9. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām, e-pastu;
  10. labas organizatora un analītiskās spējas, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvība pieņemot lēmumus, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Mēnešalga projektu vadītāja amatam ir EUR 1105,00 (saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim), projektu vadītājam var noteikt piemaksu par papildus pienākumiem līdz 31.12.2023. – 30% no mēnešalgas. No 01.01.2024. mēnešalga – no EUR 1400 līdz EUR 1600 (39.1.apakšsaime, III līmenis, 10. mēnešalgu grupa).

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv), likumā noteiktajā gadījumā dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai, ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja amatu” līdz 2023.gada 13.septembra plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai jāievieto pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 64607185, 26582773. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.