Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā saimniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas komunālinženieri

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Saimniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas komunālinženiera amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Augstākā profesionālā izglītība (vēlama civilās aizsardzības, vides aizsardzības, ūdenssaimniecības, siltumenerģētikas, santehnikas, darba aizsardzības vai transportbūves  inženierzinātņu jomā);
  • Vēlamas profesionālas pilnveides apliecības Darba aizsardzības, Ugunsdrošības  vai Civilās aizsardzības  160 stundu apmācību programmā;
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā, kas var tikt uzskatīta par priekšrocību;
  • Teicamas valsts valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas;
  • Spēja patstāvīgi iegūt informāciju civilās aizsardzības, darba aizsardzības, ugunsdrošības, kā arī citu inženiertehnisko risinājumu jautājumos;
  • Spēja izstrādāt uz attīstību virzītus ar darba pienākumiem saistīto jautājumu  risinājumus, izveidot un sistematizēt datu reģistrus;
  • Spēja plānot, organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci.
  • Spēja kontrolēt, līgumpakalpojumu sniedzēju saistību izpildi;
  • Iemaņas budžeta plāna (savas kompetences ietvaros) sastādīšanā un tā izpildes organizēšanā;
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • Teicamas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel, AutoCad, QGIS);
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā EUR 1002,25

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika EUR 1055,00

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības  Saimniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas “Komunālinženieris” līdz 2022. gada 21.decembra plkst.14.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2022. gada 21.decembra plkst.14.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601, vai jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldības administrācijā,  Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, 17. kabinetā.

Kontaktinformācija:

• nodaļas vadītājs Andris Koļčs, 64607170, (prombūtnes laikā - Andris Stafeckis)

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.