Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā skolotāja palīgu pirmsskolas izglītības iestādē Silmalas pagastā

12.08.2024

Pašvaldība

Maltas apvienības pārvaldē (reģ Nr. 40900027426) tiek izsludināts konkurss uz vakanto skolotāja palīga amatu pirmsskolas izglītības iestādē Silmalas pagastā.

Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām:

• prasme organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši pirmsskolas skolotāja norādījumiem;
  • pieredze saskarsmē vai darbā ar bērniem;
  • augsta atbildības sajūta, psiholoģiskā noturība un saskarsmes kultūra;
  • prasme veidot lietišķu sadarbību ar pieaugušajiem un bērniem;
  • spēja strādāt ātri un efektīvi;
  • izglītība – vidējā vai vidējā profesionālā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē.

Pamatdarba atalgojums ir 750,00 EUR, amata apraksts - atrodams mājaslapā www.rezeknesnovads.lv .

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi "Konkursam uz Maltas  apvienības pārvaldes skolotāja palīga amatu pirmskolas izglītības iestādē Silmalas pagastā" līdz 2024. gada 26. augusta plkst. 16.00 aicinām sūtīt uz e-pastu info@silmala.lv vai iesniegt personīgi Maltas apvienības pārvaldē, Saules 4, Gornica, Silmalas pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktinformācija detalizētākas informācijas saņemšanai tālr. 64644830.

Plānotais darba uzsākšanas laiks: 2024. gada 2. septembris.