Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā sociālās aprūpes centra māsas struktūrvienībās “Malta” un “Pilcene”

12.08.2024

Pašvaldība

Rēzeknes novada sociālās aprūpes centrs (reģ. nr. 40900035777)  aicina pieteikties uz vakanto MĀSAS AMATU STRUKTŪRVIENĪBĀ “PILCENE” (uz nenoteiktu laiku, 0,8 darba likme) UN MĀSAS AMATU STRUKTŪRVIENĪBĀ “MALTA” (uz nenoteikto laiku, 0,8 darba likme)

Prasības pretendentam:

• Māsas izglītība;
  • Vēlama darba pieredze;
  • Ļoti labas komunikācijas un motivēšanas spējas;
  • Spēja patstāvīgi pildīt amata pienākumus un pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
  • Prasme strādāt komandā un veicināt sadarbību;
  • Spēja strādāt dinamiskos un mainīgos darba apstākļos;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas saziņas līmenī;
  • Labā lietotāja līmenī strādāt ar datoru.

Galvenie amata pienākumi:

• Veikt brūču aprūpi, pārsiešanu un citas medicīniskas manipulācijas;
  • Katru dienu izsniegt medikamentus un atzīmēt klientu ordināciju lapās;
  • Katra mēneša sākumā sagatavot ordinācijas lapas tekošajam mēnesim;
  • Katra mēneša beigās sagatavot atskaiti par izlietotajiem medikamentiem;
  • Pildīt ģimenes ārsta ordinācijas;
  • Būt lojālam Latvijas Republikai un tās Satversmei.

Pamatdarba atalgojums 951,00 EUR pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika – atbilstoši novērtējumam.

Pretendenti līdz 2024. gada 30. augustam plkst. 16.30 (ieskaitot) aicināti iesniegt:

• Amatam motivētu pieteikumu;
  • Profesionālo aprakstu (CV);
  • Izglītību apliecinošo dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa (atrodama pašvaldības mājaslapā (www.rezeknesnovads.lv).

Pieteikumus sūtīt elektroniski uz e-pastu: sac@rezeknesnovads.lv (ar norādi "Konkursam uz māsas amatu struktūrvienībā “Malta” vai struktūrvienībā “Pilcene”") vai iesniegt personiski Rēzeknes novada sociālās aprūpes centrā administrācijā (Slimnīcas 2, Strūžāni, Strūžānu pagastā, Rēzeknes novadā).

Kontaktinformācija: 20230005