Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā teritorijas plānotāju

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu.

Pamatdarba vieta: Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzekne, LV-4601.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

Pamatdarba atalgojums EUR  1106.75 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1165, 00 – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 10. maija plkst. 12.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai eAdresi pieteikumu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu” šādus dokumentus:

• profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • pieteikuma anketu;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja vietniece Brigita Arbidāne, 64607185, 26582773.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās:

• konkursa pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu pieteikumus un iesniegtos dokumentus un uz konkursa otro kārtu uzaicina amata kandidātus, kas atbilst nolikuma 6.punktā izvirzītajām prasībām, ko apliecina 7.punktā norādītie iesniegtie dokumenti;
  • konkursa otrā kārta sastāv no amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudes un darba intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem amata kandidātiem.