Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā uzskaitvedi Kaunatas apvienības pārvaldē

31.07.2024

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvalde aicina darbā uzskaitvedi (ar kasiera pienākumiem) uz pilnu slodzi uz nenoteiktu laiku.

Prasības kandidātiem:

• Augstākā izglītība, nepabeigta augstākā izglītība (pēdējo kursu studenti) vai vidējā profesionālā izglītība (ekonomika, grāmatvedība);
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze grāmatvedības darbā, vēlama pieredze pašvaldības grāmatvedības uzskaitē;
  • Normatīvo aktu zināšanas grāmatvedības jomā, spēja tajos orientēties un piemērot;
  • Spēja analizēt lielāka apjoma dokumentus, novērtēt to atbilstību normatīvajam ietvaram;
  • Zināšanas par pašvaldības darbību, tās organizatorisko struktūru un pārvaldes sistēmu;
  • Zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  • Labas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel);
  • Prasme strādāt ar elektroniskajām vadības sistēmām, e-pastu;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā 831,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika pēc novērtējuma.

Pretendentiem līdz 2024. gada 15. augusta plkst. 16.30 jānosūta pieteikumu ar norādi "Kaunatas apvienības pārvaldes uzskaitveža vakancei" uz e-pastu kaunatasapvieniba@rezeknesnovads.lv, pa pastu vai iesniegt personīgi Kaunatas apvienības pārvaldēs lietvedībā: Rāznas iela 38, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, kuram ir pievienoti šādi dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • pieteikuma anketa;
  • izglītības un darba pieredzes apliecinošu dokumentu kopijas;
  • atsauksmes no iepriekšējās darba vietas vai iepriekšējās darba vietas darbinieka darbības un tās rezultātu novērtējums (ja ir).

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvaldes galvenā grāmatvede Ināra Graudumniece-Viļuma, tālr. 29361680, e-pasts inara.graudumniece@kaunata.lv un kaunatasapvieniba@rezeknesnovads.lv.