Rēzeknes novada pašvaldība izteica pateicību Koļesniku un Žurbenko ģimenēm no Ukrainas

ES jaunumi

24. maijā Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka izteica pateicību Koļesniku un Žurbenko ģimenēm no Ukrainas, kuri šobrīd patvērumu ir raduši Rēzeknes novadā.

Tika izteikta pateicība bērnu kolektīva vadītājiem Borisam Koļesņikam, Oksanai Koļesņikai, Andrejam Žurbenko un Anastasijai Žurbenko, kuri ieguldīja lielu darbu, sagatavojot bērnus ne tikai vietējiem novada , bet arī valsts mēroga pasākumiem. Rēzeknes novads pasakās arī Irinai Hodakovskajai par aizrautību un talantu, pārstāvot Ukrainu un tās vērtības.

Tikšanās laikā Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja Ērika Teirumnieka, Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītājas vietniece Agnese Lukjanova, Koļesniku un Žurbenko ģimenu pārstāvji apsprieda turpmāko sadarbību un bērnu dalību vietējos novada pasākumos.

Jānorāda, ka  9. maijā Latvijā plaši tika atzīmēta Eiropas diena. Šogad svētkus svinēja arī Eiropas Savienības mājā Rīgā, kur ar skanīgām dziesmām un dejām pasākumu kuplināja arī ukraiņu bērni, kas šobrīd dzīvo Rēzeknes novadā.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste