Rēzeknes novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem dāvina iespēju slidot

24.01.2022

Sports

Līdz pat gada beigām katru pirmdienu vienu stundu no pulksten 18.30 līdz 19.30 Rēzeknes novada iedzīvotājiem bez maksas būs iespēja slidot Olimpiskā centra “Rēzekne” ledus hallē. Pirmā slidošana notiks jau nākampirmdien, 31. janvārī. Ieeja uz ledus laukumu no lielā stāvlaukuma upes pusē.

Rēzeknes novada pašvaldība segs ledus laukuma izmantošanas maksu, savukārt pašiem slidotājiem būs jāmaksā par slidu nomu (1,50 Eur) un galvassargu, ja tas nepieciešams. Dodoties slidot ar savām slidām, papildu izdevumu nebūs. Ledus laukumā par brīvu būs pieejami arī dažādi palīglīdzekļi - “pingvīni” un nūjas - slidošanas prasmju uzlabošanai iesācējiem.

Pieaugušajiem slidošana notiks “zaļajā režīmā” - pie ieejas uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Skolēniem, kuri vecāki par 12 gadiem, būs jāuzrāda sertifikāts vai skolas skrīnings tests (72h), savukārt bērni līdz 12 gadiem vecāku pavadībā ledus halli varēs apmeklēt bez sertifikāta vai testa. 

Uz ledus laukuma vienlaicīgi drīkstēs atrasties 90 cilvēki. Iepriekšēja pieteikšanās pagaidām nav paredzēta, taču, kā paskaidroja  Rēzeknes novada Bērnu - jaunatnes sporta skolas direktors Aldis Ciukmacis, ja interese būs ļoti liela, pastāv iespēja sastādīt grafiku un sadalīt apmeklējuma dienas pa pagastu apvienībām. Šobrīd jāpiesaka vienīgi grupu braucieni, piemēram, ja kāds jauniešu centrs vai novada iestāde vēlēsies rīkot kopīgu braucienu uz ledus halli, tad iepriekš jāzvana pa tel. 26171510 (Aldis Ciukmacis). 

Kā paredz Rēzeknes novada pašvaldības noslēgtais sadarbības līgumu ar Olimpisko centru “Rēzekne”, par ledus laukuma izmantošanu pašvaldība maksās 145,20 Eur nedēļā. Sadalot uz vienu apmeklētāju, tas ir  aptuveni uz pusi lētāk, nekā ja cilvēki nāktu un maksātu individuāli (3,50 Eur/h).

Vēl jāpiebilst, ka, domājot par novada skolēnu daudzpusīgu attīstību, no nākamā mācību gada 3. klasēm ik nedēļu Rēzeknes novada pašvaldība nodrošinās slidošanas prasmju apmācību. Tāpat spēkā paliek arī iknedēļas peldētapmācība 2. klašu skolēniem. 

Ja kādi jautājumi, lūgums zvanīt BJSS direktoram Aldim Ciukmacim, tel.: 26171510

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību specāliste

Foto: no Olimpiskā centra “Rēzekne” arhīva

Click to listen highlighted text!